Rehabilitacja


Podaruj Małgosi 1% swojego podatku:
KRS: 0000037904
informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%: 11600 Gajdzik Małgorzata


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację Małgosi.

Niestety nie jesteśmy w stanie podziękować Państwu imiennie, ponieważ znamy tylko adresy urzędów skarbowych, z których przyszły pieniądze dla Małgosi.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Bardzo prosimy pamiętajcie o Gośce wypełniając zeznania podatkowe za rok 2018 :)
Dzięki Wam nasza córeczka jest już bardzo samodzielną trzecioklasistką. Gosia jest bardzo ambitną i pracowitą dziewczynką. Solidnie pracuje, ale efekty są wyśmienite. Dzięki ortezom świetnie radzi sobie wśród równieśników, nawet szkolne przerwy przestały być dla niej straszne. Bierze udział w zajęciach WF z całą klasą.
Przed nami ciągle jeszcze wiele pracy, ćwiczeń, leczenia i rehabilitacji. Każda złotówka to kroczek do przodu w stronę samodzielności Gosi.


Małgosia ćwiczy bardzo intensywnie. Każdy poranek rozpoczyna od rozgrzewki w pokoju "gimnastycznym".Od marca próbujemy też elektrostymulacji. W czwerwcu kupiliśmy przyrząd do ćwiczeń biofeedback i elektrostymulacji. Ćwiczymy wytrwale i już widzimy pierwsze postępy. Gosia zaczęła dbać o to, by w pampersie było czysto. To pierwszy malutki kroczek do spełnienia naszych marzeń o życiu bez pieluszki. Każdy dzień kończymy elektrostymulacją nóżek i zwieraczy.

Trzy razy w tygodniu "odwiedzamy" Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Bykowinie, gdzie Gosia ćwiczy z ciocią Iwonką i wujkiem Rafałem.Dwa razy w tygodniu w prywatnym gabinecie w Bielszowicach ćwiczymy z ciocią Anetą i ciocią Grażyną.

Do tego dwa razy w tygodniu masażyk i zajęcia na sali SI z ciocią Teresą w Szkole Życia św. Łukasza.
Policzyliście ile to razem? Tak, Gosia ćwiczy 7 razy w tygodniu. A... no jeszcze zapomnieliśmy o zajęciach na basenie z ciocią Olą.

Ale ten ogromny wysiłek naprawdę się opłaca - z miesiąca na miesiąc widzimy kolejne postępy. Jeszcze niedawno nasz skarb nie potrafił samodzielnie przejść kilku kroczków, a teraz jest już samodzielnym starszakiem.

Małgosia ćwiczy z ciocią Teresą

Małgosia ćwiczy z ciocią Iwoną

Małgosia ćwiczy z ciocią AnetąMałgosia ćwiczy z ciocią Agnieszką
Małgosia ćwiczy z ciocią Kasią
Małgosia ćwiczy Vojtą